MD_Marius13

    Marius Panfile

    locul 2 la competiția FIFA19 TdC Gaming Tournament
    LOCUL 3 la competiția FIFA19 Liga Națională Orange (FINALA)
    locul 3 la competiția FIFA19 Liga Națională Orange (Etapa IV)
    sfert-finalistul competiției FIFA19 Liga Națională Orange (Etapa III)
    locul 2 la competiția FIFA19 Liga Națională Orange (Etapa II)
    participantul competiției FIFA19 Liga Națională Orange (Etapa I)
    participantul competiției FIFA19 Moldova Open Cup

    23
    Meciuri
    14
    Victorii
    4
    Remize
    5
    Pierderi
    67
    Marcate
    40
    Încasate

    .0
    Trofee

    Playoffs Marius Panfile 42 Dinu Horosii
    Playoffs Marius Panfile 21 Dan Mircea
    Optimi Adrian Bahnaru 05 Marius Panfile
    Sferturi Rajeh Tator 12 Marius Panfile
    Semifinale Bashar Amer 06 Marius Panfile
    Finala Mare Maxim Rotaru 21 Marius Panfile
    Grupe CĂTĂLIN POTÎRNICHE 24 MARIUS PANFILE
    Grupe MARTIN GÎSCĂ 01 MARIUS PANFILE
    Playoffs MARIUS PANFILE 65 MAXIM ROTARU
    FINALA XB1 CĂTĂLIN POTÎRNICHE 52 MARIUS PANFILE
    FINALA MICĂ ERNEST GULCEAC 13 MARIUS PANFILE
    Grupe Marius Panfile 31 Robert Enachi
    Grupe Artem Sergheev 03 Marius Panfile
    Grupe Alexandru Melnic 01 Marius Panfile
    Playoffs Marius Panfile 60 Artem Sergheev
    Playoffs Marius Panfile 54 Cătălin Potîrniche
    Finala XB1 Marius Panfile 03 Alexandru Melnic
    Finala mică Eugen Șelencov 14 Marius Panfile
    Grupe Cătălin Potîrniche 31 Marius Panfile
    Grupe Adrian Chiorăscu 04 Marius Panfile
    Grupe Marius Panfile 30 Vadim Helber
    Playoffs Marius Panfile 32 Alexandru Melnic
    Playoffs Marius Panfile 13 Martin Gîscă
    Grupe Marius Panfile 41 Andrei Chiorăscu
    Grupe Marius Panfile 61 Deniz Rezneac
    Grupe Marius Panfile 30 Ion Brumă
    Grupe Marius Panfile 24 Maxim Rotaru
    Playoffs Marius Panfile 54 Cătălin Potîrniche
    Finala XB1 Marius Panfile 42 Maxim Rotaru
    Finala mare Marius Panfile 27 Sandu Bîrca
    Grupe Marius Panfile 1–1 Dorin Cotorobai
    Grupe Marius Panfile 3–3 Alexandru Melnic
    Grupe Marius Panfile 1–1 Vadim Helber
    Grupe Marius Panfile 2–2 Andrei Popescu
    Grupe Marius Panfile 31 Vitalie Darie
    Grupe Marius Panfile 41 Dan Guznac
    Grupe Marius Panfile 2–2 Vasilii Lucineț
    Playoffs Marius Panfile 34 Olivier Prado